top of page

Kurumsal

Ser Elektrik ve Otomasyon şirketi 2007 yılında elektrik ve proses otomasyonu konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu tarihden itibaren her yıl proje tecrübelerini ve iş potansiyelini arttırarak büyüyen firma profilini almıştır. Günümüz itibari ile elektrik ve otomasyon teknolojilerinde geliştirdiği çözümleriyle ülkemizin sektörde önde gelen kuruluşları arasında kendine yer bulmuştur.

Uzman mühendis ve teknisyen kadrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu sektördeki faaliyetlerini hem uluslararası hem de Türkiye'de doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir. Firmamız sürdürdüğü faaliyetlerini yurt içinde ve yurt dışında başarıyla tamamlayarak yüzlerce projeye imza atmış ve tecrübesine tecrübe katmıştır.

 

Elektrik ve otomasyonda her geçen gün firma sayıları ne kadar çoğalıyor gibi gözüksede tecrübeli firma arayışları sürmektedir. İşini asla yarım bırakmayan, hep arkasında duran ve çalışmaktan kaçmayan iş arkadaşlarımız size otomasyonun çileli bir hizmet değil işinizi güzel göstermenin bir yolu olduğunu hatırlatacaktır.

 

Firmamız otomasyon yazılımlarının yanısıra; güç ve otomasyon pano imalatını da kendi bünyesinde bulundurur. Profesyonel mühendis kadrosu ve teknik ekibi ile sisteminize en uygun maliyette problemsiz ve müdahale gerektirmeyen anahtar teslim uzun ömürlü tesisler kurar. Buların ışığında sektördeki en önemli çözüm ortağınız olacaktır.

 

Kullanıcının isteği veya şartnamelerdeki schneider, siemens, allen bradley, eaton, abb ve phoenix gibi farklı markalarla çalışma şansı bulduk. Bu bize teknolojiyi farklı farklı firmalarla takip ederek hangi marka hangi prosesde avantajlı olacağını yorumlama tecrübesi kazandırdı. Kazandığımız tecrübeleri müşterilerimize sunuyoruz.

bottom of page